NÁPOVĚDA
ÚVOD
-ČASTÉ DOTAZY
-MOJE HOSPODÁŘSTVÍ
-ESHOP
-JAK OBJEDNÁVAT
-KNIHOVNA
-ČLENOVÉ
-DOMOVSKÁ STRÁNKA
-NASTAVENÍ EMAILU
-VYHLEDÁVÁNÍ
-


Facebook
LeadingFarmers.cz > Nápověda > Jak objednávat

Jak objednávat

Hledání:1. Výběr výrobků ke zvážení

LeadingFarmers.cz umožňuje dva způsoby objednávání. Za prvé, výrobky si můžete prohlédnout v části Produkty a služby; když potom kliknete na tlačítko Objednat či, jedná-li se o tabulku výrobků, na název výrobku, bude vybraný výrobek přidán do seznamu vašich plánovaných objednávek v části Objednávky, Moje hospodářství. Za druhé, program HydroPlan, který vám pomáhá plánovat vaše výživové požadavky a potřebu hnojiv, profily a výrobky. Když zavedete informace z HydroPlanu do LeadingFarmers.cz, bude pro vás vybrán seznam doporučených výrobků a vložen do obrazovky Plánované objednávky.

2. Prohlížení vybraných výrobků na obrazovce "Podávání objednávky"

Na obrazovce Plánované objednávky se objeví všechny výrobky, které jste si vybrali, a výrobky, které vám doporučil HydroPlan. Obrazovka Plánované objednávky se zobrazí automaticky, když kliknete na tlačítko Podat objednávku. Obrazovku Plánované objednávky si také můžete kdykoli prohlédnout, když kliknete na tlačítko Objednávky v části Moje hospodářství.

3. Objednávání na obrazovce Podávání objednávek

Účelem obrazovky Plánované objednávky je zkontrolovat uvedené ceny, stanovit množství a podat objednávku. Jakmile je objednávka zaslána do LeadingFarmers.cz, spojí se s vámi Poradce a doplní do vaší objednávky konečné ceny, dodací podmínky a možnosti financování a Úvěrování. Jednotlivé kroky při podávání objednávky na obrazovce Podávání objednávek:

  • Napište množství výrobku, který si chcete objednat
  • Zvolte políčko "objednávka" a potvrďte výrobek a množství
  • Klikněte na "Podat objednávku"

4. Potvrzení objednávky

Objednávky, které odešlete nebudou potvrzeny, dokud se s Vámi nespojí váš poradce a nepotvrdí ceny a další údaje. Když stisknete tlačítko "Podat objednávku", bude váš poradce informován, že se s Vámi má spojit a potvrdit podrobnosti objednávky. K informacím z vaší objednávky bude mít přístup pouze váš poradce.

5. Kontrola stavu objednávky

Jakmile se svým poradcem proberete a potvrdíte svou objednávku, můžete zkontrolovat její stav pomocí tlačítka "Kontrola objednávky" v části Účet, Moje hospodářství. Během vyřizování objednávek bude obrazovku "Kontrola objednávky" aktualizovat a vy si můžete stav své objednávky prohlédnout.