NÁPOVĚDA
ÚVOD
-ČASTÉ DOTAZY
-MOJE HOSPODÁŘSTVÍ
-ESHOP
-JAK OBJEDNÁVAT
-KNIHOVNA
-ČLENOVÉ
-DOMOVSKÁ STRÁNKA
-NASTAVENÍ EMAILU
-VYHLEDÁVÁNÍ
-


Facebook
LeadingFarmers.cz > Nápověda > Členové

Členové

Hledání:Společenství je hlavní pro růst a rozvoj, výměna znalostí a nápadu je klíčem budoucnosti zemědělství. Vytvořili jsme společné místo na LeadingFarmers.cz jako místo setkání pro naše členy. Zde můžete projednávat různé náměty a problémy, které jsou pro vás důležité. Komunikovat s jinými účastníky - zemědělci, dodavateli, odběrateli, zaměstnanci společnosti Leading Farmers CZ a dalšími lidmi napojenými na Internet (email).

Přesně jako nástěnka je BBS neustále aktivní seznam otázek a řešení, ke kterým máte přístup vy i ostatní členové. Je přístupný pouze zemědělcům LeadingFarmers.cz, kteří jsou řádnými členy, a je moderován.

Posílání zprávy je výhodné přímo ze stránky BBS v jednotlivé komunitě. Když chcete poslat novou zprávu, klikněte na pole "nová zpráva" a budete přesměrováni na formulář, do kterého můžete napsat to, co byste rádi sdělili. Vaše jméno se automaticky objeví v poli pro jméno. Dále zadejte druh zprávy. Můžete vybírat z hlavních kategorií v menu na pravé straně, pokud zde naleznete vyhovující. Toto pomáhá ostatním snadněji rozpoznat obsah vaší zprávy. Spolu s emailem je BBS jednoduchým a účinným komunikačním nástrojem a doufáme, že jej využijete ku prospěchu.